Gdzie sprzedać samochód? Sprawdź Autozmieniarkę!

10 października 2022 / Comments 0 / 402 / Blog
Gdzie sprzedać samochód od ręki
Facebook It
Tweet It
Pinterest It

Zastanawiasz się, jak szybko sprzedać auto? Czy sprzedaż używanego samochodu od ręki jest w ogóle możliwa? Uwaga, odpowiadamy na pytanie: to zależy! Czynność ta oczywiście nie należy do najprostszych. Poza tym rzadko zdarza się znaleźć dobrego kupca od ręki. Istnieje jednak sprawdzony sposób, który pozwoli cieszyć się ze sprzedaży auta w bardzo krótkim czasie. Wystarczy troszkę poszukać! 

Sprzedaż na własną rękę

Jeśli chcemy podjąć się sprzedaży na własną rękę i trafić w ten sposób do potencjalnych nabywców, w większości przypadków nie skończy się to na pierwszym umówionym spotkaniu i oględzinach pojazdu. Wystawianie ogłoszeń, odbieranie telefonów czy wizyty potencjalnych nabywców będą pochłaniały dużo wolnego czasu, ale i również nerwów.  Ostatecznie i tak nie gwarantuje to sprzedaży, a przynajmniej nie takiej, która nas zadowoli. Zainteresowani mogą zrezygnować z kupna na każdym etapie negocjacji, przez co trudno określić, ile czasu upłynie, zanim auto znajdzie nowego właściciela. Oczywiście, możemy w ten sposób uzyskać za pojazd ustaloną przez nas cenę, ale jednocześnie poświęcamy swój wolny czas, pieniądze i dużo nerwów. W momencie, kiedy potrzebujemy na szybko pieniędzy, nie będzie to dobre rozwiązanie. 

Gdzie możemy sprzedać samochód od ręki

Jeśli zależy Ci na szybkiej i bezproblemowej transakcji, nie wahaj zgłosić się do skupu samochodów, który znajduje się w Twojej okolicy. To co cechuje skup pojazdów, to szybka i uczciwa transakcja kupna-sprzedaży. Jeśli mieszkasz w Łodzi lub okolicach, możemy polecić Ci swoją usługę! Wybierając nas zyskasz kompleksowe wsparcie, które obejmować będzie każdy etap transakcji – od oględzin, po przygotowanie i obsługę wszelkich niezbędnych dokumentów przed, jak i po sprzedaży (w tym umowy).

Skupujemy samochody uszkodzone, a nawet niezdolne do jazdy, czyli takie na które bardzo ciężko jest znaleźć kupców. Oględziny proponujemy w dogodnym dla klienta miejscu i czasie. Nasz pracownik dokonuje oględzin pojazdu, przedstawia ofertę, a w przypadku akceptacji zajmuje się obsługą niezbędnych dokumentów. Cała transakcja nierzadko odbywa się u nas nawet w ciągu jednego dnia! W większości przypadków oferujemy gotówkę od ręki. Jeżeli zachodzi taka potrzeba, odbieramy samochód naszą prywatną lawetą z wybranego przez klienta miejsca. Interesują nas nie tylko samochody osobowe, ale również dostawcze czy zabytkowe. Wstępną wycenę dajemy już podczas rozmowy telefonicznej lub mailowo, pod warunkiem, że wcześniej wypełnisz formularz na naszej stronie internetowej. To nic nie kosztuje. 

Zapraszamy do kontaktu!

NEED A HAND TO FIND YOUR CAR?

Compare List