Skup aut uszkodzonych Łódź

 

Autozmieniarka nie kupuje tylko i wyłącznie pojazdów w 100% sprawnych. Prowadzimy również skup aut uszkodzonych. Profesjonalnie oceniamy uszkodzenia oraz proponujemy atrakcyjną i przede wszystkim uczciwą cenę. Uszkodzeń pojazdu może być wiele. Zdajemy sobie sprawę, że nie zawsze opłaca się dokonywać napraw i w związku z tym lepiej jest sprzedać taki pojazd. Jeśli znalazłeś się właśnie w takiej sytuacji lub po prostu nie masz czasu ani ochoty na naprawy, z pomocą przychodzi Skup Samochodów Uszkodzonych Autozmieniarka!

Skup samochodów uszkodzonych - Łódź i okolice

Skup Aut Uszkodzonych Autozmieniarka to miejsce, któremu zaufało już setki osób, sprzedających swoje uszkodzone pojazdy w satysfakcjonującej cenie, nie narażając się przy tym na żadne problemy w przyszłości. Auto dostawcze, bus, sedan, hatchback, kombi – niezależnie od typu nadwozia, zapraszamy do skupu samochodów uszkodzonych, który prowadzimy na terenie Łodzi i najbliższych okolic.

01.

Kontakt

Wstępna wycena podczas rozmowy telefonicznej oraz umówienie spotkania

02.

Spotkanie i oględziny

Spotkanie oraz oględziny pojazdu

03.

Umowa i gotówka

Sporządzenie umowy oraz wypłata gotówki

04.

Odbiór pojazdu

Odbiór pojazdu z dogodnego dla sprzedającego miejsca

Nasi eksperci dokonają niezobowiązującej i darmowej wyceny pojazdu zgodnie z jego realną wartością. Prowadzimy mobilny skup uszkodzonych aut, tak więc przyjedziemy również do okolicznych miejscowości takich jak Zgierz, Aleksandrów Łódzki, Konstantynów Łódzki, Pabianice, Brzeziny, Tuszyn, a nawet dalej – jesteśmy elastyczni i wszystko jest do dogadania. Zobacz także: Skup aut dostawczych

skup samochodów uszkodzonych łódź

Skup Aut Uszkodzonych - oferujemy najkorzystniejszą ofertę

Zapewniamy bezproblemowe przeprowadzenie transakcji. Oględziny samochodu mogą odbyć się we wskazanym przez Państwa miejscu i czasie. Pojazd uszkodzony to dla nas nie problem, odkupimy go natychmiast i co najważniejsze płacimy gotówką! Skup samochodów uszkodzonych prowadzimy w sposób jak najbardziej bezpieczny. Interesuje nas każdy samochód, każdej marki czy nadwozia, w różnym stanie technicznym – niezależnie, czy jest uszkodzone blacharsko czy mechanicznie.

W procesie transakcji aut uszkodzonych oferujemy bezpłatny transport własną lawetą. Przeglądamy wszystkie podzespoły, oferując uczciwą i prawdopodobnie najkorzystniejszą ofertę w Łodzi. Oceniamy stan pojazdu, tak jak byśmy chcieli, aby oceniła go osoba, od której byśmy sami mieli kupować. Na pewno nie będziesz rozczarowany. Przekonaj się, że dajemy najbardziej korzystne oferty na rynku!

Skontaktuj się z nami!

Nie musisz martwić się formalnościami czy aspektem technicznym transakcji. Działamy rzetelnie i ekspresowo, jesteśmy dostępni pod telefonem 7 dni w tygodniu służąc pomocą oraz doradztwem. Jeśli chcesz sprzedać uszkodzony samochód, koniecznie skontaktuj się z nami! Zależy Ci na czasie? Zadzwoń do nas. Jeśli chcesz zorientować się w proponowanej cenie wystarczy, że wyślesz do nas maila lub zapytanie poprzez formularz obok.

 

 

 

Kontakt do Nas:

Łódź, Aleja Jana Pawła II 19   [email protected]   537 116 226

Formularz kontaktowy
    Dodaj zdjęcia    Compare List