Skup aut Pabianice

 

Prowadzimy działalność mobilną na terenie Pabianic, Łodzi i najbliższych okolic. Dojeżdżamy do klientów na oględziny pod wskazane miejsce. Posiadamy własną lawetę, tak więc odbiór niesprawnego samochodu to dla nas żaden problem. Odbierzemy go z parkingu lub spod domu, nie ma znaczenia… i to całkowicie za darmo! U nas możesz liczyć na korzystną cenę, odzwierciedlającą rzeczywistą wartość pojazdu. Trafiają do nas klienci, którym zależy na szybkim i bezpiecznym pozbyciu się używanego auta – jesteśmy więc świetną alternatywą dla czasochłonnej sprzedaży na własną rękę. Nasze umowy zostały przygotowane w taki sposób, że chronią obie strony w tym samym stopniu. Niezależnie od tego, jaki pojazd posiadasz (za wyjątkiem aut ciężarowych), bez limitu wieku i kilometrów, chętnie przedstawimy Ci naszą wycenę. Skup Aut Pabianice Autozmieniarka gwarantuje, że będziesz zadowolony!

SKUP AUT W PABIANICACH - PRZEBIEG TRANSAKCJI

Proces transakcji z nami jest bardzo prosty i obejmuje 4 poniższe kroki. W zasadzie wszystko, co musisz zrobić, to skontaktować się z nami telefonicznie lub wypełnić formularz na dole strony, aby uzyskać wstępną wycenę. Jeśli będzie Ci odpowiadać, możemy umawiać się na spotkanie z oględzinami – formalności pozostają już po naszej stronie, łącznie z odebraniem samochodu czy przygotowaniem dokumentów. Należność za sprzedany pojazd wypłacamy w formie przelewu natychmiastowego lub gotówki do ręki, dzięki czemu możesz ją od razu przeznaczyć na wybrany przez siebie cel. Skupujemy pojazdy od wielu lat – skorzystaj na naszym doświadczeniu, uzyskując najlepszą kwotę za swoje auto. Jak Skup Aut Pabianice, to tylko Autozmieniarka!

01.

Kontakt

Wstępna wycena podczas rozmowy telefonicznej oraz umówienie spotkania

02.

Spotkanie i oględziny

Spotkanie oraz oględziny pojazdu

03.

Umowa i gotówka

Sporządzenie umowy oraz wypłata gotówki

04.

Odbiór pojazdu

Odbiór pojazdu z dogodnego dla sprzedającego miejsca

SKUP AUT PABIANICE - DLACZEGO MY?

Ogromną zaletą naszego skupu jest fakt, iż działamy na rynku od wielu lat i na bieżąco wprowadzamy rozwiązania, które usprawniają dokonywane przez nas transakcje. Bez problemu zamkniemy transakcję nawet w ciągu jednego dnia. Oferujemy korzystny cennik uwzględniający zalety oferowanych pojazdów w postaci dobrze utrzymanej powłoki lakierniczej czy bogatego wyposażenia. Pracują u nas najlepsi fachowcy i profesjonaliści, którzy dysponują ogromną wiedzą na temat motoryzacji. Zawsze przygotowujemy bardzo korzystną umowę, zabezpieczającą w pełni dobro obu stron.

W Skupie Aut Pabianice Autozmieniarka otrzymujesz płatność od ręki w formie gotówki lub przelewu. Nie tracisz czasu na rozmowy i spotkania z potencjalnymi kupującymi. Pojazd sprzedajesz w domu, pracy lub gdziekolwiek indziej, w terminie dogodnym dla Ciebie!

Zobacz także: Skup aut Brzeziny i Skup aut Łódź.

skup samochodów Pabianice

Skontaktuj się z nami!


Sprzedaż używanego pojazdu to nie prosta i szybka do rozwiązania kwestia. Skup Aut Pabianice jest więc świetną alternatywą. Transakcja z nami nie jest obciążona żadnym ryzykiem, dodatkowymi i ukrytymi opłatami, a także zajmuje zdecydowanie mniej czasu. Z naszej usługi korzystają kierowcy z Pabianic, Łodzi i innych okolicznych miejscowości. Nie skupujemy tylko i wyłącznie motoryzacyjnych „trupów”. Jeśli dbałeś o swoje auto i przyszedł czas na jego zmianę, z pewnością docenimy to. Sam również możesz zaproponować swoją cenę, którą skrupulatnie rozważymy.

Już dziś skontaktuj się z naszym Skupem Aut Pabianice i umów na osobiste oględziny. Skorzystaj z darmowej opcji dojazdu na miejsce przez naszego pracownika, który dokona analizy auta w wybranej lokalizacji bez dodatkowych opłat. Po szczegóły zachęcamy do kontaktu telefonicznego bądź wiadomość mailową. W celu wstępnej wyceny możesz również wypełnić i wysłać do nas widoczny na stronie formularz – wówczas z odpowiedzią wrócimy tak szybko, jak będzie to możliwe.

 

 

 

Kontakt do Nas:

Łódź, Aleja Jana Pawła II 19   [email protected]   537 116 226

Formularz kontaktowy
    Dodaj zdjęcia    Compare List