Skup aut Pabianice

 

Prowadzimy działalność mobilną na terenie Pabianic, Łodzi i najbliższych okolic. Dojeżdżamy do klientów na oględziny pod wskazane miejsce. Posiadamy własną lawetę, tak więc odbiór niesprawnego samochodu to dla nas żaden problem. Odbierzemy go z parkingu lub spod domu, nie ma znaczenia… i to całkowicie za darmo! U nas możesz liczyć na najkorzystniejszą cenę, odzwierciedlającą rzeczywistą wartość pojazdu. Trafiają do nas klienci, którym zależy na szybkim i bezpiecznym pozbyciu się używanego auta – jesteśmy więc świetną alternatywą dla czasochłonnej sprzedaży w mediach. Nasze umowy zostały przygotowane w taki sposób, że chronią obie strony w tym samym stopniu. Niezależnie od tego, jaki pojazd posiadasz (za wyjątkiem aut ciężarowych), bez limitu wieku i kilometrów, chętnie przedstawimy Ci naszą wycenę.

SKUP AUT PABIANICE - PRZEBIEG TRANSAKCJI

Proces transakcji z nami jest bardzo prosty i obejmuje 4 poniższe kroki. W zasadzie wszystko, co musisz zrobić, to skontaktować się z nami telefonicznie lub wypełnić formularz na dole strony, aby uzyskać wstępną wycenę. Jeśli będzie Ci odpowiadać, możemy umawiać się na spotkanie z oględzinami – formalności pozostają już po naszej stronie, łącznie z odebraniem samochodu czy przygotowaniem dokumentów. Należność za sprzedany pojazd wypłacamy w formie przelewu natychmiastowego lub gotówki do ręki, dzięki czemu możesz ją od razu przeznaczyć na wybrany przez siebie cel.

01.

Kontakt

Wstępna wycena podczas rozmowy telefonicznej oraz umówienie spotkania

02.

Spotkanie i oględziny

Spotkanie oraz oględziny pojazdu

03.

Umowa i gotówka

Sporządzenie umowy oraz wypłata gotówki

04.

Odbiór pojazdu

Odbiór pojazdu z dogodnego dla sprzedającego miejsca

SKUP AUT PABIANICE - DLACZEGO MY?

Ogromną zaletą naszego skupu jest fakt, iż działamy na rynku od wielu lat i na bieżąco wprowadzamy rozwiązania, które usprawniają dokonywane przez nas transakcje. Bez problemu zamkniemy transakcję nawet w ciągu jednego dnia. Oferujemy korzystny cennik uwzględniający zalety oferowanych pojazdów w postaci dobrze utrzymanej powłoki lakierniczej czy bogatego wyposażenia. Pracują u nas najlepsi fachowcy i profesjonaliści, którzy dysponują ogromną wiedzą na temat motoryzacji. Zawsze przygotowujemy bardzo korzystną umowę, zabezpieczającą w pełni dobro obu stron. Zobacz także: Skup aut Brzeziny i Skup aut Łódź.

skup samochodów Pabianice

Skontaktuj się z nami!


Już dziś skontaktuj się z naszym skupem aut i umów się na osobiste oględziny. Skorzystaj z darmowej opcji dojazdu na miejsce przez naszego pracownika, który dokona analizy auta w wybranej lokalizacji bez dodatkowych opłat. Z naszej usługi korzystają kierowcy z Pabianic, Łodzi i innych okolicznych miejscowości. Pamiętaj, że nie skupujemy tylko i wyłącznie motoryzacyjnych „trupów”. Jeśli dbałeś o swoje auto i przyszedł czas na jego zmianę, z pewnością docenimy to. Sam również możesz zaproponować swoją cenę, którą skrupulatnie rozważymy.

 

 

 

Kontakt do Nas:

Łódź, Aleja Jana Pawła II 19   kontakt@autozmieniarka.pl   537 116 226

Formularz kontaktowy

    Dodaj zdjęcia    Compare List