Skup starych aut Łódź

 

Firma Autozmieniarka prowadzi również skup starych samochodów, klasyków oraz tak zwanych “youngtimerów”. Skupujemy auta zabytkowe za gotówkę niezależnie od ich marki, roku produkcji, typu nadwozia oraz stanu technicznego i wizualnego – zarówno te w stanie kolekcjonerskim, uszkodzone, niekompletne czy wymagające prac renowacyjnych.

Skup aut zabytkowych - Łódź i okolice

Jeśli posiadasz zabytkowe auto, które kurzy się w garażu lub co gorsza rdzewieje na parkingu, to może warto zastanowić się nad jego sprzedażą? Od lat oferujemy profesjonalny, uczciwy i przede wszystkim bezpieczny skup starych aut. Łódź to nie jedyne miasto na terenie którego działamy. Prowadzimy mobilny skup aut, tak więc przyjedziemy również do okolicznych miejscowości takich jak Zgierz, Aleksandrów Łódzki, Konstantynów Łódzki, Pabianice, Brzeziny, Tuszyn, a nawet dalej – jesteśmy elastyczni i wszystko jest do ustalenia, a cały proces sprzedaży zamyka się w 4 poniższych punktach.

01.

Kontakt

Wstępna wycena podczas rozmowy telefonicznej oraz umówienie spotkania

02.

Spotkanie i oględziny

Spotkanie oraz oględziny pojazdu

03.

Umowa i gotówka

Sporządzenie umowy oraz wypłata gotówki

04.

Odbiór pojazdu

Odbiór pojazdu z dogodnego dla sprzedającego miejsca

Zaproponujemy Ci najlepszą ofertę cenową na rynku i dodatkowo odbierzemy pojazd własnym transportem z dogodnego dla Ciebie miejsca. Ograniczamy się do minimum formalności i krótkiego czasu finalizacji transakcji. W Autozmieniarce transakcja odbywa się bezproblemowo! Zobacz również: Skup aut firmowych

skup starych samochodów

Skup starych samochodów - Autozmieniarka to najlepszy wybór!

Skup starych aut to nasza specjalność! Dzięki nam zaoszczędzisz czas, który musiałbyś poświęcić na poszukiwanie potencjalnego kupca. Nasi eksperci dokonają niezobowiązującej i darmowej wyceny pojazdów zgodnie z ich realną wartością. Dalsze etapy transakcji oczywiście zależą od Ciebie. Zapewniamy szybką wycenę, odbiór pojazdu ze wskazanego miejsca, przejrzystą umowę, a także gotówkę od ręki. Skup aut zabytkowych zobowiązuje do świadczenia wysokiej jakości usług – solidność i uczciwość stawiamy więc na pierwszym miejscu.

Skontaktuj się z nami!

Jeśli posiadasz na sprzedaż zabytkowy samochód, który pięknie się starzeje, koniecznie skontaktuj się z nami! Dostaniesz gotówkę, a my spróbujemy przywrócić mu życie. Jesteśmy do Twojej dyspozycji 7 dni w tygodniu. Zależy Ci na czasie? Wybierz kontakt telefoniczny. Jeśli chcesz zorientować się w proponowanej cenie wystarczy, że wyślesz do nas maila lub zapytanie poprzez formularz dostępny na stronie.

 

 

 

Kontakt do Nas:

Łódź, Aleja Jana Pawła II 19   [email protected]   537 116 226

Formularz kontaktowy
    Dodaj zdjęcia    Compare List