Skup aut firmowych Łódź

 

Obecnie niewiele osób jest chętnych odkupić używany samochód firmowy. Na rynku panuje przeświadczenie, że auta firmowe są mocno zużyte, służą głównie do długich podróży, a ich użytkownicy nie dbają o nie, jak o własne. Wychodząc naprzeciw potrzebom przedsiębiorców oferujemy skup aut firmowych na korzystnych warunkach. Nie interesuje nas powód sprzedaży – interesuje nas pojazd, a jego wartość szacujemy tylko i wyłącznie na podstawie stanu technicznego.

Jakie auta firmowe skupujemy? Interesują nas wszystkie auta, bez względu na markę, model i rocznik. Skupujemy auta osobowe, dostawcze oraz busy. Odkupimy pojedyncze sztuki, jak i większą ilość aut flotowych, w tym samochody poleasingowe.

Dzięki naszym usługom pozbędą się Państwo auta szybko i po atrakcyjnej cenie. Gwarantujemy zadowolenie i satysfakcję z przeprowadzonej transakcji. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.

SPRZEDAŻ SAMOCHODU PO LEASINGU

Interesuje Cię szybka sprzedaż samochodu po leasingu? Prowadzimy mobilny skup samochodów w Łodzi i okolicy. Bez problemu dojedziemy na miejsce spotkania, a w razie potrzeby przetransportujemy pojazd własną lawetą. Zaufało nam wielu klientów – z miesiąca na miesiąc ich grono powiększa się, a my zyskujemy pozytywne opinie oraz wiarygodność. Cały proces sprzedaży zamyka się w 4 poniższych punktach.

01.

Kontakt

Wstępna wycena podczas rozmowy telefonicznej oraz umówienie spotkania

02.

Spotkanie i oględziny

Spotkanie oraz oględziny pojazdu

03.

Umowa i gotówka

Sporządzenie umowy oraz wypłata gotówki

04.

Odbiór pojazdu

Odbiór pojazdu z dogodnego dla sprzedającego miejsca

Transakcja kupna-sprzedaży z Autozmieniarka jest przyjemna, pozwala oszczędzić stresu oraz wysiłku. W każdą usługę wkładamy 100% swojego zaangażowania. Możemy zagwarantować, że nasza usługa będzie na najwyższym poziomie. Umowę kupna-sprzedaży sporządzamy od ręki. Zobacz także: Skup aut uszkodzonych

skup-aut-dostawczych-lodz

SKUP AUT FLOTOWYCH ZA GOTÓWKĘ

Prowadząc własną działalność trzeba się rozwijać, również pod względem standardu posiadanej floty pojazdów. Prowadzimy skup aut flotowych, dzięki czemu uzyskasz środki potrzebne na zakup bardziej nowoczesnych pojazdów. Rozwiązujemy niedogodność jaką jest zużyta flota firmowa, tak aby proces był szybki i opłacalny dla obu stron transakcji.

Skup aut flotowych za gotówkę to bardzo wygodna opcja dla tych, którym zależy na szybkiej transakcji i natychmiastowej wypłacie należnych pieniędzy. Wypłacamy pieniądze zaraz po zakończonej transakcji gotówką lub przelewem! Wycena jest zawsze rzetelna i przeprowadzona przez eksperta, a ustalona kwota satysfakcjonująca dla klienta.

Nasze zasady są klarowne – proponowana oferta jest przejrzysta, a wszelkie formalności sprawnie realizowane w porozumieniu z klientem. Jeśli posiadasz firmę i nadszedł czas na wymianę samochodu (również poleasingowego), to wystarczy się z nami skontaktować!

Skontaktuj się z nami!

W chwili kontaktu z naszą firmą, rozpoczynamy proces, którego celem jest Twoja satysfakcja! Oferujemy bezpłatną wycenę, dlatego warto się z nami skontaktować i dowiedzieć się, jak konkurencyjna jest nasza oferta skupu aut firmowych. Jeżeli zastanawiasz się, ile warte może być dla nas Twoje auto możesz skorzystać również z wyceny on-line za pomocą formularza widniejącego na stronie. Działamy w Łodzi i okolicach. Pracujemy od wczesnych godzin rannych do późnego wieczora. Jesteśmy do Twojej dyspozycji 7 dni w tygodniu!

 

 

 

Kontakt do Nas:

Łódź, Aleja Jana Pawła II 19   [email protected]   537 116 226

Formularz kontaktowy
    Dodaj zdjęcia    Compare List