Skup aut Konstantynów Łódzki

 

Witamy na stronie www.autozmieniarka.pl. Nasza firma zajmuje się skupem aut używanych na terenie Konstantynowa Łódzkiego, Łodzi i okolic. Skupujemy pojazdy za gotówkę i bez zbędnych formalności, co pozwala każdemu na szybkie pozbycie się problemu. W Autozmieniarce oferujemy odkup pojazdów wszystkich marek i modeli – auta sprawne i niesprawne technicznie oraz lekko powypadkowe. Nie interesuje nas historia pojazdu i powód dla którego go sprzedajesz. Jeśli posiadasz pojazd, który stanowi dla Ciebie nie lada problem, odezwij się do nas! Odkupimy go w atrakcyjnej cenie, dzięki czemu pozbędziesz się zmartwienia i zyskasz dodatkowe środki finansowe. Brak ważnego przeglądu oraz OC nie są dla nas problemem!

SPRZEDAŻ W 4 PROSTYCH KROKACH

Skończ z wystawianiem ogłoszeń, z umawianiem spotkań potencjalnych klientów i marnowaniem swojego cennego czasu. Nasz Skup działa błyskawicznie. W krótkim czasie wycenimy Twoje auto, a transakcja odbędzie się bez czekania w kolejkach, załatwiania formalności i wielu spotkań. Dokonujemy płatności za zakupione auto gotówką, ale ostatecznie wybór rozliczenia jest po stronie naszego klienta. Całą transakcję możemy zamknąć w tym samym dniu, w którym się z nami skontaktujesz. Żaden inny sposób nie daje gwarancji transakcji tak szybko, wygodnie i przede wszystkim bezpiecznie! Działamy w pełni legalnie, cała procedura jest transparentna i ogranicza się do poniższych kroków.

01.

Kontakt

Wstępna wycena podczas rozmowy telefonicznej oraz umówienie spotkania

02.

Spotkanie i oględziny

Spotkanie oraz oględziny pojazdu

03.

Umowa i gotówka

Sporządzenie umowy oraz wypłata gotówki

04.

Odbiór pojazdu

Odbiór pojazdu z dogodnego dla sprzedającego miejsca

SKUP AUT KONSTANTYNÓW ŁÓDZKI - PROSTY WYBÓR!

Posiadamy niezbędne certyfikaty, zezwolenia, a także upoważnienia, które uprawniają nas do oferowanych usług skupu pojazdów. Umowy, które konstruujemy są korzystnie sporządzone i pozbawione wszelkich niebezpiecznych zapisów, które mogą zmniejszyć bezpieczeństwo naszych potencjalnych klientów. Warto zauważyć, że nasza wycena jest całkowicie darmowa, dlatego nie ponosisz przy tym żadnych kosztów. Nierzadko od naszych klientów słyszymy, że zaproponowaliśmy najlepszą ofertę na rynku. Zapewniamy szybką wycenę, odbiór pojazdu ze wskazanego miejsca, przejrzystą umowę, a także gotówkę od ręki. W procesie transakcji aut uszkodzonych oferujemy bezpłatny transport własną lawetą. Przeglądamy wszystkie podzespoły, oferując uczciwą ofertę. Oceniamy stan pojazdu tak jak byśmy chcieli, aby oceniła go osoba, której sami mielibyśmy go sprzedać. Na pewno nie będziesz rozczarowany. Zobacz także: Skup aut Aleksandrów Łódzki i Skup aut Łódź

Konstantynów Łódzki skup aut

Skontaktuj się z nami!

Zachęcamy do jak najszybszego kontaktu, gdyż samochód z dnia na dzień traci na wartości, a także generuje zbędne koszty. Nie ma znaczenia jaki pojazd posiadasz, ponieważ każdy model można zbyć. Ocenimy każdy pojazd. Czekamy na kontakt – wyjaśnimy wszelkie wątpliwości oraz dołożymy starań, by usługa była świadczona na jak najwyższym poziomie! Jesteśmy do dyspozycji 7 dni w tygodniu – zadzwoń lub wypełnij formularz obok. Nasz Auto Skup Konstantynów Łódzki jest jednym z najlepiej ocenianych w okolicy. Wystarczy do nas zadzwonić i umówić się na dogodny termin osobistej inspekcji, ażeby się o tym przekonać. Nie czekaj więc – zadzwoń i ustal z nami wszystkie szczegóły!

 

 

 

 

Kontakt do Nas:

Łódź, Aleja Jana Pawła II 19   [email protected]   537 116 226

Formularz kontaktowy
    Dodaj zdjęcia    Compare List