Skup aut dostawczych i busów Łódź

 

Autozmieniarka prowadzi na terenie Łodzi i okolic skup aut dostawczych i busów do 3.5 tony DMC. Wszystkie marki oraz w każdym wieku – mile widziane są u nas zarówno Renault Master, Mercedes Sprinter, Iveco, jak i Peugeoty, Citroeny czy Fordy. Uszkodzenia nie stanowią dla nas problemu. Nie może to być jednak pojazd nadający się wyłącznie do kasacji. Wyceniany samochód powinien nadawać się do naprawy oraz dalszej eksploatacji. Zepsuty zapłon lub rozrusznik, wyładowany akumulator czy może uszkodzony silnik? Dla nas to nie problem! W każdym pojeździe widzimy wartość i za każde zapłacimy najprawdopodobniej najwięcej w okolicy. Nasz skup aut dostawczych cieszy się dużym zainteresowaniem, gdyż jak wiadomo, nie łatwo jest sprzedać używane bądź uszkodzone auto na własną rękę. Wystarczy krótka rozmowa i decyzja o sprzedaży, a my odbierzemy auto z dowolnego wskazanego miejsca. Pracujemy 24/7, tak by nasi klienci byli usatysfakcjonowani.

Skup aut dostawczych - Łódź i okolice

Współpracujemy z dużą liczbą partnerów z Łodzi i okolic. Od wielu lat pomagamy klientom indywidualnym, firmom, a także gospodarstwom rolnym skupując od nich używane, stare i zużyte samochody dostawcze oraz busy. Wiemy, jak istotne dla firm są finanse, dlatego oferujemy korzystne warunki współpracy, skupując również auta poleasingowe. Jeśli masz na sprzedaż pojazd, który pracował w branży kurierskiej, spożywczej lub materiałów budowlanych, to na pewno złożymy za niego ofertę! Cały proces sprzedaży zamyka się w 4 poniższych punktach.

01.

Kontakt

Wstępna wycena podczas rozmowy telefonicznej oraz umówienie spotkania

02.

Spotkanie i oględziny

Spotkanie oraz oględziny pojazdu

03.

Umowa i gotówka

Sporządzenie umowy oraz wypłata gotówki

04.

Odbiór pojazdu

Odbiór pojazdu z dogodnego dla sprzedającego miejsca

Skup Samochodów Dostawczych Autozmieniarka prowadzi mobilny skup aut, tak więc nie ograniczamy się tylko i wyłącznie do Łodzi. Przyjeżdżamy również do okolicznych miejscowości takich jak Zgierz, Aleksandrów Łódzki, Konstantynów Łódzki, Pabianice, Brzeziny, Tuszyn, a nawet dalej – jesteśmy elastyczni i wszystko jest do ustalenia. Zobacz także: Skup aut zabytkowych

skup-aut-dostawczych-lodz

Najlepszy skup samochodów dostawczych w Łodzi

Nierzadko od naszych klientów słyszymy, że zaproponowaliśmy najlepszą ofertę. Skup Samochodów Dostawczych Autozmieniarka cały proces zakupu przeprowadza profesjonalnie i błyskawicznie. Pomagamy ze wszystkimi formalnościami, a gotówkę wypłacamy od ręki. Nasi klienci nie są obarczeni przewozem aut, naprawą oraz niebezpieczeństwem wynikającym z transakcji przeprowadzanych bez stosownych potwierdzeń. Priorytetem dla naszego zespołu jest spełnienie oczekiwań nawet najbardziej wymagających. Dokonujemy fachowej wyceny, mając na uwadze sugestie klienta dotyczące stanu technicznego pojazdu. Skupujemy pojazdy bez względu na to, czy posiadają ważne OC i przegląd, czy też nie. Wystawiamy wszystkie niezbędne dokumenty. Jeśli masz potrzebę szybkiej gotówki, a także zaoszczędzenia czasu i problemów, to lepiej nie mogłeś trafić!

Skontaktuj się z nami!

Jeśli posiadasz na sprzedaż samochód dostawczy i szukasz rzetelnej firmy, która uczciwie i z pełnym profesjonalizmem przeprowadzi wycenę pojazdu, a także doradzi w kwestii szeroko pojętej motoryzacji, to koniecznie skontaktuj się z Skup Aut Dostawczych Autozmieniarka. Zadzwoń lub skorzystaj z formularza obok do darmowej wyceny. Prowadzimy Skup Samochodów Dostawczych wszystkich marek, w każdym wieku i w różnym stanie technicznym, nawet jeśli nie odpalają. Posiadamy lawetę, tak więc bez problemu odbierzemy pojazd spod wskazanego adresu. Dojeżdżamy do klientów z Łodzi i okolic.

 

 

 

Kontakt do Nas:

Łódź, Aleja Jana Pawła II 19   [email protected]   537 116 226

Formularz kontaktowy




    Dodaj zdjęcia



    Compare List