Administratorem Państwa danych osobowych jest ID Solution Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Łodzi, ul. Henryka Sienkiewicza 85/87 lok. 12A, 90-057 Łódź. 

Państwa dane osobowe przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na wiadomość przesłana przez formularz kontaktowy. W tym celu dane osobowe będą przetwarzane przez nas przez rok od udzielenia odpowiedzi na przesłaną wiadomość. Po tym czasie Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Podstawą prawną przetwarzania jest art. 6 ust. 1 lit. f RODO, czyli nasz prawnie uzasadniony interes, który polega na utrzymaniu kontaktu z użytkownikami strony internetowej i osobami zainteresowanymi działalnością Spółki. 

Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do udzielenia przez nas odpowiedzi na przesłaną wiadomość. Macie Państwo prawo do dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, prawo do przenoszenia swoich danych oraz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej Polityce prywatności.

Zgoda na przesyłanie ofert za pomocą kanałów komunikacji elektronicznej

Przesyłając do nas zapytanie o ofertę, wyrażacie Państwo zgodę na jednorazowe przesłanie przez nas informacji handlowej) na wskazany adres e-mail. Możecie Państwo w dowolnym momencie cofnąć udzieloną zgodę, przesyłając do nas takie żądanie. Cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej cofnięciem. 

Compare List