Skup aut Aleksandrów Łódzki

 

Zastanawiasz się nad sprzedażą swojego wysłużonego pojazdu, ale nie chcesz poświęcać na to zbyt wiele swojego cennego czasu? Nie masz czasu odbierać telefonów od kupujących i umawiać się na spotkania? Zależy Ci na szybkiej gotówce? Trafiłeś idealnie! Działamy na rynku od wielu lat i przez ten czas odkupiliśmy już setki samochodów – osobowych, dostawczych, firmowych, poleasingowych czy zabytkowych. W różnym wieku, stanie technicznym i z różną historią. Potwierdzeniem jakości świadczonych przez nas usług, jest fakt, że klienci wracają do nas lub polecają nas swoim znajomym lub rodzinie. Skontaktuj się z nami już dziś. Odkupimy każde auto, za wyjątkiem nadających się na złom. Odwiedzają nas właściciele niezbyt popularnych modeli, z których sprzedażą jest zdecydowanie trudniej.

SKUP AUT ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI - PRZEBIEG TRANSAKCJI

Nasz Auto Skup to oszczędność czasu oraz komfort. Realizujemy przedsięwzięcie jak najsprawniej się da. Przyjeżdżamy pod wskazany adres by dokonać rzetelnej i uczciwej wyceny. Proponujemy błyskawiczną, przejrzystą i uczciwą transakcję. Z naszej usługi korzystają kierowcy z Aleksandrowa Łódzkiego, Łodzi i innych okolicznych miejscowości. Proces wyceny jest bardzo prosty. Obejmuje 4 poniższe kroki, dzięki którym sprzedasz pojazd szybko i bez zbędnych kosztów.

01.

Kontakt

Wstępna wycena podczas rozmowy telefonicznej oraz umówienie spotkania

02.

Spotkanie i oględziny

Spotkanie oraz oględziny pojazdu

03.

Umowa i gotówka

Sporządzenie umowy oraz wypłata gotówki

04.

Odbiór pojazdu

Odbiór pojazdu z dogodnego dla sprzedającego miejsca

SKUP AUT ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI - DLACZEGO WARTO?

Nasz Skup Aut Autozmieniarka jest jednym z najlepiej ocenianych w okolicy i nie dzieje się to bez powodu! Szybkość działania, rzetelność i doradztwo to słowa, które najlepiej nas opisują. Dajemy gwarancję, że transakcja jest w pełni bezpieczna. Płacimy „od ręki” gotówką. Kompleksowo zajmujemy się wszystkimi formalnościami. Ceny oferowane przez nas są najlepsze na rynku. Odbieramy pojazdy spod wskazanego adresu oraz zapewniamy ich profesjonalną wycenę. Działamy w pełni kompleksowo – jeśli jest potrzeba, pomagamy również z rozwiązaniem starej polisy OC, a także instruujemy o krokach, jakie trzeba podjąć po sprzedaży pojazdu. Naszą działalność traktujemy nie tylko jako pracę, ale przede wszystkim jako pasję. Odkupujemy nawet najbardziej nietypowe pojazdy. Staramy sprostać się wszelkim oczekiwaniom! Zobacz także: Skup aut Zgierz i Skup aut Łódź.

Aleksandrów Łódzki skup aut

Skontaktuj się z nami!

Wiemy, że sprzedaż samochodu nie jest łatwa. Z tego powodu wychodzimy naprzeciw z naszą ofertą skupu samochodów używanych. Jeśli zależy Ci na błyskawicznej i bezpiecznej sprzedaży auta, z chęcią je odkupimy! Skontaktuj się z nami mailowo wypełniając formularz obok lub telefonicznie, przedstaw jak najwięcej szczegółów na temat oferowanego pojazdu, a my odezwiemy się do Ciebie z szybką i uczciwą wyceną. Możesz również zaproponować swoje warunki, które na pewno weźmiemy pod uwagę. Jeśli przystaniesz na naszą ofertę, umówimy termin oględzin we wskazanym przez Ciebie miejscu. Wszelkie formalności prawne oraz odbiór samochodu zostaw nam – w razie potrzeby mamy auto lawetę. Pracujemy 7 dni w tygodniu.

 

 

 

 

Kontakt do Nas:

Łódź, Aleja Jana Pawła II 19   [email protected]   537 116 226

Formularz kontaktowy
    Dodaj zdjęcia    Compare List